VDC "Delnai"

VAIKŲ DIENOS CENTRAS “DELNAI”

Jau aštuonerius metus Deltuvos bendruomenės namuose veikia Vaikų dienos centras „Delnai“. Jo įkūrimo
idėja kilo Deltuvos miestelio bendruomenės pirmininkei Genovaitei Sakalauskienei. Dienos centrą remia Socialinės apsaugos ir darbo ministerija bei Ukmergės rajono savivaldybė.
    Šiuo metu Vaikų dienos centrą lanko dvidešimt penki 7 – 17 metų vaikai iš daugiavaikių bei socialiai remtinų šeimų. Jie čia ateina po mokykloje pasibaigusių pamokų. Kartu su pedagogėmis I.Maksimovič ir B. Skeiriene vaikai ruošia pamokas, žaidžia stalo žaidimus, atlieka teatralizuoto pobūdžio užduotis, daro įvairius darbelius.
Vaikai dalyvauja įvairiose viktorinose, piešinių konkursuose, loginio mąstymo žaidimuose.