Apdovanojimai projekte "Vaikas keleivis - saugus ir atsakingas eismo dalyvis"

Deltuvos pagrindinės mokyklos ikimokyklinio ugdymo grupės ,,Žirniukai“ ugdytiniai Kasparas Ratkevičius ir Tauras Šulinskas dalyvavo  priešmokyklinio ir ikimokyklinio amžiaus vaikų piešinių kūrybiniame projekte ,,Vaikas keleivis – saugus ir atsakingas eismo dalyvis“. Kasparas pateko tarp laureatų ir buvo apdovanotas Lietuvos Policijos padėka ir dovanėle.

Sveikiname Kasparą ir mokytoją Oną Gansiniauskienę.

Aukso medaliai matematikos ir anglų kalbos olimpiadose

Deltuvos pagrindinės mokyklos 5 klasės mokinys Ali Mahmoud ,,Kings lygos“  matematikos ir anglų kalbos olimpiadose laimėjo aukso medalius ir sertifikatus. Sveikiname Ali ir mokytojas Astą Matiukienę, Aureliją Liutkienę.

Dalyvavo lietuvių kalbos raštingumo konkurse

Balandžio 18 d. Deltuvos pagrindinės mokyklos mokiniai dalyvavo bendrojo ugdymo mokyklų 5-8 klasių mokinių lietuvių kalbos raštingumo konkurse. 5 klasės mokinė Rugilė Vaitkutė laimėjo II vietą, 8 klasės mokinys Augustas Jakubauskas laimėjo II vietą. Sveikiname konkurso nugalėtojus Rugilę, Augustą ir mokytoją Jolantą Pustovojienę.