Mokyklos laikraštis sparnai

Mokyklos header 940x251 2013 05 13

Projektai

Projektas "Virtualių aplinkų diegimas destruktyvaus (padidinto aktyvumo) elgesio reguliavimui“

Ukmergės rajono savivaldybė vykdo projektą „Virtualių aplinkų diegimas destruktyvaus (padidinto aktyvumo) elgesio reguliavimui“
Projekto tikslas:
Pagerinti ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo kokybę, stiprinant vaikų destruktyvaus ( padidinto aktyvumo) elgesio prevenciją.
Projekto trukmė 24 mėn.: 2019-11-28 – 2021-11-28.
Projekto veiklos:
   1. Mobilių pojūčių kambarių sukūrimas ir įdiegimas ugdymo įstaigose.
   2. Pedagog
ų kvalifikacijos tobulinimas socialinio emocinio ir specialiojo ugdymo srityje.
Projekto veiklos:
   1. Mobilių sensorinių kambarių sukūrimas ir įdiegimas ugdymo įstaigose.
   2. Pedagog
ų kvalifikacijos tobulinimas specialiojo ugdymo srityje.
Projekto partneriai:
Ukmergės vaikų lopšeliai-darželiai ,,Eglutė“, ,,Nykštukas“, ,,Šilelis“, Deltuvos pagrindinė mokykla ir Želvos gimnazija.
Trumpas projekto aprašymas.
   Šiuo projektu siekiama efektyvinti vaikų destruktyvaus (padidinto aktyvumo) elgesioprevenciją. Mobilių sensorinių kambarių įrengimas – pažangi naujovė, kuri padės ugdyti vaikų savireguliaciją, gebėjimus pačiam susitvarkyti su iššūkiais, nusiraminti ir atsipalaiduoti. Sensoriniuose kambariuose vaikai lavins klausos, regos, lytėjimo pojūčius. Interaktyvios priemonės lavins loginį mąstymą, kalbą, motoriką (bendrąją ir smulkiąją), bendravimo įgūdžius, tarpusavio
santykius, skatins k
ūrybinius gebėjimus, užtikrins socialinės atskirties mažinimą, o tai lems geresnius vaikų pasiekimus ateityje. Pedagogai, patobulinę profesinę kompetenciją, naudodami šiuolaikiškas priemones, gebės gerinti ugdymo kokybę, tinkamai reaguoti ir koreguoti destruktyvaus vaikų elgesio apraiškas.
Projekto konsultantai: Kauno vaikų lopšelis-darželis ,,Spindulėlis“ ir Daiva
Karvelien
ė – specialiojo ugdymo pedagogė.
Projekto vertė: 114 300,92 Eur.

Projektas finansuojamas iš Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšų.

Projekto dokumentas.pdf

PROJEKTĄ REMIA LIETUVOS RESPUBLIKA

,,DELTUVOS PAGRINDINĖS MOKYKLOS

STADIONO (KREPŠINIO – TINKLINIO AIKŠTELĖS, BĖGIMO TAKO) ATNAUJINIMAS‘‘

Projekto Nr. UKME-LEADER-6B-I-04-01-2018

Pareiškėjo pavadinimas – Ukmergės rajono Deltuvos pagrindinė mokykla

Projekto tikslas – atnaujinti krepšinio –tinklinio aikštelę , bėgimo taką, sudarant saugias sąlygas sportuoti ir propaguoti sveiką gyvenimo būdą.

Projekto uždaviniai –

1.    Atnaujinti krepšinio –tinklinio  aikštelę.

2.    Atnaujinti bėgimo taką.

3.    Pastatyti krepšinio stovus su krepšinio lentomis.

4.    Pastatyti tinklinio stovus.

5.    Įrengti suoliukus žiūrovams.

6.    Aptverti krepšinio – tinklinio aikštelę tvora.

7.    Sutvarkyti aikštelės ir bėgimo tako užribių teritoriją.

8.    Įrengti šiukšliadėžes.

Paramos suma: iki 48 785 Eur

Bendra projekto vertė: iki 60 981 25 Eur

Paramos intensyvumas 80procentų

Projektas „Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“

Deltuvos pagrindinė mokykla dalyvauja projekte „Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“ (projekto kodas Nr.09.1.3-CPVA-V-704-02-0001). Projektas finansuojamas Europos Sąjungos struktūrinių fondų ir Lietuvos Respublikos valstybės biudžeto lėšomis.

Projekto tikslas – didinti bendrojo ugdymo įstaigų tinklo veiklos efektyvumą.

Projekto uždavinys – modernizuoti gamtos ir technologinių mokslų mokymo(si) aplinką.

Projekto vykdytojas yra Švietimo aprūpinimo centras.

Projekto įgyvendinimo metu vykdomos veiklos apima gamtos ir technologinių mokslų mokymo priemonių ir įrangos įsigijimą bei gamtos ir technologinių mokslų mokymui įsigytų mokymo priemonių ir įrangos panaudojimo ugdymo procese metodikų parengimą.

Daugiau informacijos galite rasti projekto svetainėje „Vedlys“ adresu: http://www.vedlys.smm.lt

Projekto pavadinimas, numeris, programa, priemonė

Ukmergės rajono Deltuvos pagrindinės mokyklos pastato energijos efektyvumo didinimas“

Nr. VP3-3.4-ŪM-04-R-01-060 VP3 Sanglaudos skatinimo veiksmų programa, VP3-3.4-ŪM-04-R priemonė „Viešosios paskirties pastatų renovavimas regioniniu lygiu“

Projekto tikslai ir uždaviniai

Tikslas - Ukmergės rajono Deltuvos pagrindinės mokyklos teikiamų paslaugų bei jų kokybės gerinimas, modernizuojant įstaigos materialinę bazę.

Projekto uždaviniai: atnaujinti mokyklos pastatą, rekonstruojant nusidėvėjusias konstrukcijas, inžinerines sistemas, įdiegiant šilumą taupančias priemones.

Laukiami rezultatai  Rezultatai – energijos taupymo požiūriu atnaujinti Ukmergės rajono Deltuvos pagrindinės mokyklos pastatą. Didinti įstaigos patrauklumą, gerinti įstaigos teikiamų paslaugų kokybę ir prieinamumą bei darbuotojų darbo ir mokyklą lankančių vaikų, ugdymo sąlygas.
Įgyvendinimo laikas

Projekto pradžia: 2012 m. gegužės 28 d.

Projekto pabaiga: 2013 m. birželio 28 d.

Projekto vertė  844.494,00 Lt
Savivaldybės lėšos  126.674,10 Lt
Kontaktiniai asmenys

Aurelijus Deviatnikovas, tel.: 8 (340) 60391,