"Atgal į mokyklą"

Minėdama Europos dieną, Deltuvos pagrindinė mokykla prisijungė prie iniciatyvos „Atgal į mokyklą“. Šia iniciatyva siekiama didinti mokinių žinias apie Europos Sąjungą, kai Europos Sąjungos institucijose arba su ES susijusioje srityje dirbantys žmonės grįžta į mokyklas ir su mokiniais diskutuoja apie ES ir jos ateitį.
   Šia proga Deltuvos pagrindinėje mokykloje lankėsi ir netradicines pamokas moksleiviams vedė Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerijos Europos Sąjungos departamento III sekretorė Laura Čeponytė. Mažiesiems mokinukams viešnia atskleidė svarbiausias vertybes, kuriomis vadovaujasi visos Europos Sąjungos valstybės. Vyresniesiems mokiniams skirtoje pamokoje aptarta ES istorija, ES institucijos ir jų veikla, ES plėtra, įvairių sričių ES politika, Lietuvos narystė ir mūsų šalies vaidmuo ES. Mokiniai domėjosi bendrąja ES valiuta, ES biudžetu, jiems pristatytos mokslo ir studijų galimybės.
 Aktyviausi moksleiviai buvo apdovanoti Europos dienai skirtais suvenyrais, jie taip pat pakviesti dalyvauti kituose Europos dienai skirtuose renginiuose ir akcijose.

Vaida Želnienė
Anglų k. mokytoja